Proxia
 
RIEŠENIE PRE VÁS Vaša stránka sa nestratí medzi konkurenčnými, zabezpečíme pre Vás profesionálnu registráciu do katalógových vyhľadávačov.
 
Registrácia do vyhľadávačov

Pokiaľ stránku umiestnite na server a nie je registrovaná vo vyhľadávačoch, jej návštevnosť pravdepodobne nebude vačšia ako 6-7 ľudí denne. Navyše títo návštevníci sa z veľkou pravdepodobnosťou o stránke dozvedeli z Vašich propagačných materiálov....

Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť návštevy Vašej stránky, je potrebné umiestniť odkazy na stránku do vyhľadávačov , kde si ju môžu potencionálni klienti nájsť na základe kategórie stránky, popisu firmy, produktu alebo pomocou vyhľadávaného slova.

Vyhľadávače je možné rozdeliť na dva druhy - fulltextové vyhľadávače a katalógy.

Fulltextové vyhľadávače(Google) majú robotov, ktorí zbierajú dáta po internete a Vašu stránku nájdu sami. Katalógové vyhľadávače sa o Vašej stránke sa dozvedia iba ak ju tam zaregistrujete. Väčšina slovenských vyhľadávavačov má hlavne katalógovú časť, v ktorej sa primárne vyhľadáva.

Zabezpečíme Vám profesionálnu registráciu do katalógových vyhľadávačov.

Zaradenie stránky a spracovanie vyhľadávačom trvá 1-3 týždne u slovenských vyhľadávačov a 1-3 mesiace u globálnych vyhľadávačov. Pri registrácií negarantujeme pozíciu umiestnenia odkazu.

 
eLearning riešenie  eSoft, s.r.o.
   
 © 2022 eSoft s.r.o.
 pages generating by PROXIA web