Aktuálne:
Registrácia do vyhľadávačov
Vaša stránka sa nestratí medzi konkurenčnými, zabezpečíme pre Vás profesionálnu registráciu do katalógových vyhľadávačov.
všetky články
 
 
Proxia
 
RIEŠENIE PRE VÁS Vaša stránka sa nestratí medzi konkurenčnými, zabezpečíme pre Vás profesionálnu registráciu do katalógových vyhľadávačov.
 
Registrácia do vyhľadávačov

Pokiaľ stránku umiestnite na server a nie je registrovaná vo vyhľadávačoch, jej návštevnosť pravdepodobne nebude vačšia ako 6-7 ľudí denne. Navyše títo návštevníci sa z veľkou pravdepodobnosťou o stránke dozvedeli z Vašich propagačných materiálov....

Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť návštevy Vašej stránky, je potrebné umiestniť odkazy na stránku do vyhľadávačov , kde si ju môžu potencionálni klienti nájsť na základe kategórie stránky, popisu firmy, produktu alebo pomocou vyhľadávaného slova.

Vyhľadávače je možné rozdeliť na dva druhy - fulltextové vyhľadávače a katalógy.

Fulltextové vyhľadávače(Google) majú robotov, ktorí zbierajú dáta po internete a Vašu stránku nájdu sami. Katalógové vyhľadávače sa o Vašej stránke sa dozvedia iba ak ju tam zaregistrujete. Väčšina slovenských vyhľadávavačov má hlavne katalógovú časť, v ktorej sa primárne vyhľadáva.

Zabezpečíme Vám profesionálnu registráciu do katalógových vyhľadávačov.

Zaradenie stránky a spracovanie vyhľadávačom trvá 1-3 týždne u slovenských vyhľadávačov a 1-3 mesiace u globálnych vyhľadávačov. Pri registrácií negarantujeme pozíciu umiestnenia odkazu.

 
eLearning riešenie  eSoft, s.r.o.
   
 © 2020 eSoft s.r.o.
 pages generating by PROXIA web